Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Додати:S-1, A-8, E-пан-роуд, Lianhu району, міста Сіань

Провінції Шеньсі, Сполучені Штати Америки

Web:www.htongsteel.com

Пошта:info@sxht-group.com

Тел:86-029-89306039


Служба гарячої лінії
+86-029-89306039

Новини

Головна > НовиниЗміст

Квітень Stahlindustrie PMI-індекс Für Zwei Aufeinander Folgende Monate Ф'єль фон 49,1% Wurde

У квітні сталеливарної промисловості PMI індекс був 49,1% вниз 1.5 процентних пунктів з попереднім місяцем і падіння протягом двох місяців поспіль.

Серед них виробництво індекс зросла до чотирьох разів найвищих у майже рік; закінчив продукту інвентаризації індекс розширення з лютого 2015 найвищий; і новий порядок індекс Індекс цін купівлі впав до 50% в перший раз цього року по лінії. PMI показує, що виробництво сталі в квітні на високому рівні, накази впав, відставання корпоративних інвентаризації, вартості сировини для підтримки відсутність цін на сталь.

Нові замовлення для сталеливарної промисловості в квітні також повернувся до нижче 50% скорочення інтервалу 46,9% проміжок 3 місяці, вниз 3.7 балу відсоток від попереднього місяця, і два впав до найнижчим починаючи з липня 2016. Це показує, що ціни на сталь різко впав, і ситуація фінансових обмежень, агентів і кінцевим користувачам сталеві замовлень більш обережним, сталеві замовлень отримав зниження продажів тиску, значно зросла.

Квітень внутрішні ціни на сталь на додаток до відскоку в кінці місяця, весь місяць потрясінь впав. В основному за рахунок поточних внутрішніх поставок сталевих тиск збільшилася, щільно столиці, сировини коштувати підтримки ослаблені. Однак, потужністю вітчизняних макроекономічного розвитку, сталі та виробництва зміцнити екологічного менеджменту, ціни на сталь мати позитивний вплив, останні відскоком у цін на сталь. Очікується у може внутрішні ціни на сталь буде потрясінь запустити тенденції.Про нас

Htongsteel виник як одна зупинка провідного постачальника рішення для всіх ваших сталевих труб, сталевого листа, сталевий стрижень & сталевих труб фітинги вимоги. Ми є одним з найбільших експортерів & дистриб'юторів труби з нержавіючої сталі, нержавіючої сталі & Сталі нержавіючі товстолистові бар в Китаї. Наші продукти були широко використані у багатьох областях як вдома, так і за кордоном. Кожний департамент знаходяться під ідеальний управління і повністю автоматизованого виробництва таким чином, щоб запропонувати кращу якість продуктів та оперативне обслуговування нашим клієнтам.

Якщо ви маєте намір розуміють нас, потім називати його найближчим часом.

    

HTTPS://sxhtsteel.en.Alibaba.com/

 

Тел: +86 029 89306039

Факс: 029-89306039

Пов'язані новини